9:1

Tento přenos lze sledovat pouze na webu vysílatele.

Přejít na přenos

PSN Tatran Střešovice - MITEL Florbalová akademie MB 9:1
branky: 2. Kateřina Pisárová, 9. Lucie Želízková, 17. Michaela Mechlová, 22. Veronika Kopecká, 24. Michaela Mechlová, 25. Radka Korbelářová, 26. Alena Machačová, 35. Lucie Želízková, 48. Michaela Mechlová - 15. Marie Jirková; rozhodčí: Barbora Beranová - Lucie Hejnová; vyloučení: 1:3; využití: 1:0; diváků: 53; zásahy brankářů: Markéta Antalová 11 - Adéla Malkusová 20; po třetinách: 3:1, 5:0, 1:0
60:00 Komentář nejlepší hráčky hostí
60:00 Komentář trenéra hostí
60:00 Komentář trenérky domácích
60:00 Komentář nejlepší hráčky domácích
60:00 Střely po 3. třetině: domácí - 6, hosté - 3.
59:45 Boleslav bojuje a hra se na poslední minutu přesunula na druhou polovinu.
58:20 Hra opět na útočné polovině Tatranu, ovšem Boleslav domácím nenechá nic zadarmo.
57:52 Janatková v brejku - Antalová opět zasahuje.
56:57 Kombo Janatková - Macháčová si vytvořilo velikou šanci a Antalová měla co dělat, aby míček vyrazila.
55:50 Pisárová překazila přihrávku, nrahává na Kvaskovou, která přihrává na Břešťálovou, která míček bohužel nestihla doběhnout.
53:50 Hru kontrolují hráčky Tatranu. Bohužel chybí přesnost v zakončení.
51:20 Janatková před Antalovou - ta včas zasahuje.
51:10 Vahchudová střílí od mantinelu, jen těsně míjí zadní tyč.
50:08 Kopecká se vymotala od mantinelu a střílí - Malkusová vyráží.
48:19 Pisárová  na půlce získává míček a pokračuje do střely - Malkusová opět zasahuje.
47:14 GÓL PSN Tatran Střešovice! 9:1
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #94 Michaela Mechlová, asistoval #10 Kateřina Seemannová (9:1)
47:13 Střelu Seemannové Malkusová vyráží. Na dorážku Mechlové už byla krátká. Mechlová kompletuje hattrick.
46:48 Jirková běží po mantinelu a střílí. Míjí.
43:00 Hra pod taktovkou domách. Ovšem obrana hostů je velmi pečlivá a skóre zůstává nezměněné.
41:47 Hermannová střílí od mantinelu - Malkusová rukou vyráží.
40:01 Buly pro domácí.
40:00 Střely po 2. třetině: domácí - 18, hosté - 3.
38:25 Janatková v oslaební ve velké šanci. Antalová však čape.
37:51 Vyloučen hráč #9 Kristýna Vranová družstva MITEL Florbalová akademie MB na 2 minuty za sekání
37:25 Odložené vyloučení - Tatran v 6.
36:53 Přihrávka na Hradcovou, která zakončuje z první - bohuel se netrefuje.
34:42 GÓL PSN Tatran Střešovice! 8:1
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #29 Lucie Želízková, asistoval #10 Kateřina Seemannová (8:1)
34:41 Nahrávka Seemannové na Želízkovou, která na úrovní velkého brankovišti zakončuje do odkryté brány.
34:07 Mechlová u další nebezpečné střely ze středu hřiště - tentokrát přestřeluje.
33:22 Děkujeme nejen všem 53 přítomným divákům, ale i všem fanouškům u online.
32:45 Boleslav v plném počktu a Kvapilová hned u šance - míček však prolétl okolo tyčky.
32:15 Vachudová zakončuje, Malkusová však svůj tým podržela i tentokrát.
31:48 Býčková těsně míjí branku.
30:38 Vyloučen hráč #6 Marie Jirková družstva MITEL Florbalová akademie MB na 2 minuty za sekání
30:00 Boleslav během přesilovky našla síly a teď si hráčky udávají tempo.
28:40 Boleslav na míčku, ovšem poměrně vysoko, a tak se prostor na nebezpečnou střelu hledá velmi těžko.
27:26 Vyloučen hráč #11 Karolína Stůjová družstva PSN Tatran Střešovice na 2 minuty za bránění ve hře
25:23 GÓL PSN Tatran Střešovice! 7:1
Vlastní branku družstva MITEL Florbalová akademie MB vstřelil #95 Alena Machačová (7:1)
25:22 Míček se nešťastně odráží od Machačové a pod Malkusovou si našel cestu až do branky.
25:10 Jirková a její nebezpečná střela ze středu hřiště.
24:07 GÓL PSN Tatran Střešovice! 6:1
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #51 Radka Korbelářová, asistoval #2 Nikola Hermannová (6:1)
24:07 Korbelářová střílí téměř od poloviny, Malkusová ještě stihla nastavit ramínko, nicméně míček končí v síti.
23:21 GÓL PSN Tatran Střešovice! 5:1
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #94 Michaela Mechlová, asistoval #29 Lucie Želízková (5:1)
23:20 Přihrávka vzduchem před branku, kde Mechlová zakončuje ze vzduchu.
22:48 Malkusová a její další zákrok, tentorkát po střele Nádeníkové.
21:59 Stůjová natahuje a od mantinlu střílí. Malková opět vyráží.
21:03 GÓL PSN Tatran Střešovice! 4:1
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #23 Veronika Kopecká, asistoval #94 Michaela Mechlová (4:1)
21:02 Přihrávka na Kopeckou, která trefuje růžek na bližší tyči.
20:08 Seemannová nahrává na Mechlovou, která střílí ve výběhu - Malkusová zasahuje.
20:01 Buly pro domácí.
20:01 O první přestávce byly oceněny hráčky Tatranu Střešovice, které se zúčatnily MS Juniorek. Děkujeme.
20:00 Střely po 1. třetině: domácí - 5, hosté - 6.
19:58 Boleslav jde na poslední chvíli do zakončení a Antalová si těsně před koncem připisuje další zákrok.
19:40 Poslední vteřiny pod kontrolou domácích.
16:27 GÓL PSN Tatran Střešovice! 3:1
16:26 Přihrávka na Mechlovou ve velkém brankovišti, která se z první trefuje za Malkusovou.
15:54 Hru drží ve svých rukách Tatran. Seemannová přestřeluje.
15:30 Vyloučen hráč #12 Karolína Janatková družstva MITEL Florbalová akademie MB na 2 minuty za nedovolené vrážení
14:25 GÓL MITEL Florbalová akademie MB! 2:1
Branku družstva MITEL Florbalová akademie MB vstřelil #6 Marie Jirková, asistoval #76 Marcela Urbanová (2:1)
14:24 Jirková získává míček, míří Antalové pod ruku a nemýlí se.
13:30 Obrovská šance. Janatková netrefuje prázdnou bránu.
13:20 Zmatek před Malkusovou. Tentokrát z toho vyšla Boleslav lépe a hra se přesouvá na druhou stranu.
12:40 Vacardová střílí od mantinelu - bohužel míček kolem branky pouze proletěl.
11:20 Boleslav na míčku a hráčky hledají prostor pro nebezpečnou přihrávku.
09:28 Kvasková vybíhá z rohu a střílí. Tentokrát trefuje pouze vnější tyč.
08:09 GÓL PSN Tatran Střešovice! 2:0
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #29 Lucie Želízková, asistoval #23 Veronika Kopecká (2:0)
08:08 Krásná akce domácích. Kopecká ze středu přihrává na Želízkovou, která se trefuje do odkryté brány.
05:48 Osamocená Janatková dostává přihrávku a střílí - míjí.
04:34 Parádní zákrok Malkusové.
03:50 Vacardová zachytává míček na středu a ihned střílí. Pohotová Antalová chytá.
02:31 Nebezpečný brejk hostů. Antalová míček tečuje, ten jen těsně míjí tři tyče.
01:22 GÓL PSN Tatran Střešovice! 1:0
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #89 Kateřina Pisárová, asistoval #9 Daniela Kvasková (1:0)
01:21 Standardka z rohu, přihrávka před branku, kde míček trefuje Pisárová, která v pádu střílí první gól dnešního utkání.
00:35 Sehraná akce první pětky, prochází nebezpečná přihrávka, nicméně míčku se ujímá hostující obrana.
00:01 Buly pro domácí.