Newsletter

Českého florbalu

Nechcete, aby vám unikly ty nejdůležitější novinky z českého florbalu?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru a každý týden dostanete do vaší e-mailové schránky přehled toho nejdůležitějšího z florbalového dění včetně exkluzivních upozornění na předprodeje vstupenek na významné florbalové akce.

Prohlédněte si posledních 10 Newsletterů

Zaregistrujte se pro odběr právě zde:

* povinné pole

Český florbal použije informace, které uvedete v tomto formuláři, k poskytování aktuálních informací a nabídek. Nyní nám, prosím, upřesněte všechny způsoby, kterými Vás můžeme kontaktovat:

Svoje nastavení můžete kdykoliv změnit kliknutím na odkaz odhlášení odběru v zápatí libovolného e-mailu, který od nás obdržíte, nebo nás kontaktujte na info@ceskyflorbal.cz. S Vašimi informacemi budeme nakládat v rámci platných zákonů a předpisů České republiky a Evropské unie. Další informace o našich zásadách ochrany osobních údajů naleznete na našich webových stránkách. Kliknutím na tlačítko níže souhlasíte s tím, že Vaše údaje zpracujeme a budeme s nimi nakládat v souladu s těmito podmínkami.

Mailchimp používáme jako naši marketingovou platformu. Kliknutím níže pro přihlášení k odběru berete na vědomí, že vaše informace budou přeneseny do Mailchimpu ke zpracování. Další informace o postupech ochrany osobních údajů společnosti Mailchimp naleznete zde.