0

2.

série

FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň - Goldea PANTHERS OTROKOVICE 6:5pn
branky: 12. Jan Huleš, 30. Jakub Mikolášek, 40. Ondřej Balý, 43. Jakub Šedivý, 50. Michal Fuchs, N Michal Fuchs - 19. Jakub Haša, 25. František Vykopal, 31. František Vykopal, 37. František Vykopal, 57. Jakub Haša; rozhodčí: Václav John - Michal Tichý; vyloučení: 2:4; využití: 2:2; diváků: 123; zásahy brankářů: Daniel Dolák 30 - Matěj Buršík 25; po třetinách: 1:1, 2:3, 2:1, 0:0
2 Nájezd na branku provedl z družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň hráč #99 Jan Huleš a vstřelil gól.
2 Nájezd na branku provedl z družstva Goldea PANTHERS OTROKOVICE hráč #18 Ondřej Balner , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň hráč #45 Michal Fuchs a vstřelil rozhodující gól (6:5).
1 Nájezd na branku provedl z družstva Goldea PANTHERS OTROKOVICE hráč #33 Ladislav Gál , ale gól nevstřelil.
65:00 Zahájena trestná střílení
65:00 To je od nás pro dnešek všechno, děkujeme všem kdo s námi sledoval průběh dnešního utkání a těšíme se opět příště!
65:00 Střely v prodloužení: 1:3
65:00 Ukončení prodloužení
64:59 Utkání nerozhodlo ani prodloužení a uvidíme tak nájezdy, které rozhodnou o vítězi utkání.
64:36 Hra přerušena, na hřišti zůstává ležet jeden z hráčů hostů. Ten se ovšem zvedá a hra tak může pokračovat.
64:26 Trestné střílení družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň neproměnil #99 Jan Huleš.
64:26 A můžeme mít rozhodnuto! Půlminuty před koncem prodloužení pojede trestné střílení Jan Huleš!
63:30 Na balonku poprvé v prodloužení Slavia a hned v nebezpečném útoku! Po pravé straně proběhl Huleš, který ovšem gólmana Otrokovic překonat nedokázal.
61:32 Slavia se stále v prodloužení ještě nedotkla balonku, Otrokovice hrají velmi opatrně
60:51 Otrokovice kombinují na balonku, je vidět že nechtějí udělat chybu a darovat soupeři míček
60:01 Úvodní buly prodloužení vyhrály Otrokovice
60:00 Zahájení prodloužení
60:00 Střely ve 3. části: 11:12
59:59 V základní hrací době nebyl určen vítěz, takže nás čeká prodloužení.
59:01 Právě probíhá poslední minuta třetí třetiny
58:35 Slavia dost kombinuje, chce rozhodnout utkání ještě v základní hrací době, uvidíme zda ještě nějaký gól uvidíme nebo se dočkáme prodloužení
56:13 GÓL Goldea PANTHERS OTROKOVICE! 5:5
Branku družstva Goldea PANTHERS OTROKOVICE vstřelil #71 Jakub Haša, asistoval #81 Adam Javořík (5:5)
56:13 A přece jen tu máme vyrovnávací branku! Odražený míček si našel Jakub Haša, který dokázal Doláka překonat přesnou střelou pod břevno.
55:47 I na straně Otrokovic vidíme v přesilovce velkou střeleckou aktivitu, ale žádná ze střel zatím nijak neohrozila Doláka.
54:20 První velká šance v přesilovce! Gál nedokázal míček usměrnit do odkryté brány a přesilovka tak dál pokračuje.
54:15 Vyloučen hráč #45 Michal Fuchs družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za hra na zemi
54:15 Uvidíme přesilovku Otrokovic, dokáží ji využít?
52:24 Hosté hrají v plném počtu, Slavia nedokázala tentokrát i přes velké šance přesilovku využít
51:19 Před Mikoláškem opět stála zcela odkrytá brána, míček však opět skončil pouze mimo hřiště
50:24 Vyloučen hráč #71 Jakub Haša družstva Goldea PANTHERS OTROKOVICE na 2 minuty za sekání
49:22 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 5:4
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #45 Michal Fuchs, asistoval #15 Filip Blažek (5:4)
49:22 A dočkali jsme se! Fuchs přesně poslal míček do odkryté brány po nahrávce od Blažka a posílá tak Slavii do vedení
49:15 Slavia je v přesilovce střelecky aktivní, uvidíme zda se dočkáme gólu
48:37 Mikolášek mohl teď poslat Slavii do vedení, ale střela mu nesedla a poslal míček mimo bránu
47:53 Vyloučen hráč #81 Adam Javořík družstva Goldea PANTHERS OTROKOVICE na 2 minuty za bránění ve hře
47:53 Nedovoleným způsobem teď poslal Javořík Mikoláška na zem a Slavia tak dostane další příležitost v přesilové hře
46:33 Jeníček teď poslal lehký nához na hranu velkého brankoviště, kam si pro míček došel gólman
44:50 Krásná kombinace mezi Šedivým a Balým, do zakončení se ovšem nedostali.
44:14 Blažek teď mohl Otrokovice poslat zpět do vedení, nedokázal ovšem trefit bránu
42:38 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 4:4
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #67 Jakub Šedivý, asistoval #88 Šimon Dubský (4:4)
42:38 Máme vyrováno! Po nahrávce od Humla se Šedivý dostal sám před gólmana, kterému poslal míček přesně nad pravou nohu.
40:52 Standartní situace na útočné polovině pro Otrokovice
40:04 Hned po úvodním buly třetí třetiny se Otrokovice dostaly do zakončení, ovšem pouze do gólmana Doláka
40:00 Střely ve 2. části: 10:13
39:25 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 3:4
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #64 Ondřej Balý, asistoval #67 Jakub Šedivý (3:4)
39:25 Balý krásně trefil po nahrávce od Šedivého a dává tak gól do šatny
39:01 Právě probíhá poslední minuta druhé třetiny
38:28 Vykopal měl před sebou zcela prázdnou bránu, ale střelou z první poslal míček pouze do pravé tyče
37:59 Slavia teď kombinuje na vlastní polovině a hledá nějakou cestu do útoku
36:40 GÓL Goldea PANTHERS OTROKOVICE! 2:4
Branku družstva Goldea PANTHERS OTROKOVICE vstřelil #88 František Vykopal, asistoval #28 Lukáš Kubíček (2:4)
36:14 Dobrá útočná příležitost pro Slavii, která rozehrává na útočné polovině standartní situaci
35:15 Jiříček krásně prošel přes obranu domácích až před Doláka, kterého sice překonal, avšak pouze orazítkoval brankovou konstrukci.
32:35 Med teď zkusil beckhandovou střelou překvapit gólmana hostů, tomu však pomohla obrana a on tak zasahovat nemusel.
30:54 GÓL Goldea PANTHERS OTROKOVICE! 2:3
Branku družstva Goldea PANTHERS OTROKOVICE vstřelil #88 František Vykopal, asistoval #18 Ondřej Balner (2:3)
30:54 Otrokovice opět odskakují do vedení, Doláka překonal František Vykopal střelou do odkryté brány po nahrávce od Balnera
30:32 Utkání na místě sleduje 123 diváků
30:18 Hosté hrají v plném počtu
29:50 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 2:2
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #8 Jakub Mikolášek, asistoval #17 Ondřej Hlinovský (2:2)
29:50 A máme vyrovnáno, střelu Hlinovského dokázal na brankovišti dorazit do brány Mikolášek
29:20 Sledujeme velký tlak Slavie, ovšem k žádné nebezpečné střele se domácí hráči nedostali
28:44 Slavia dostává dokonce příležitost dvojité přesilovky!
28:18 Vyloučen hráč #18 Ondřej Balner družstva Goldea PANTHERS OTROKOVICE na 2 minuty za zdržování hry
27:54 Teď bude mít Slavia příležitost srovnat v početní převaze
27:53 Vyloučen hráč #7 Tomáš Sovják družstva Goldea PANTHERS OTROKOVICE na 2 minuty za hrubost
26:25 Rapp teď mohl opět vyrovnat, ovšem výborným zákrokem vyrazil míček Buršík
25:30 Slavia se po inkasovaném gólu snaží rychle odpovědět a kombinuje na útočnou polovinu
24:11 GÓL Goldea PANTHERS OTROKOVICE! 1:2
Branku družstva Goldea PANTHERS OTROKOVICE vstřelil #88 František Vykopal, asistoval #7 Tomáš Sovják (1:2)
24:11 Otrokovice rychle využívají přesilovku přesnou střelou Vykopala
23:42 Velká příležitost pro Otrokovice, které hrají přesilovou hru
23:41 Vyloučen hráč #99 Jan Huleš družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za opakované přestupky
23:06 Šedivý poslal kapitána hostů přes mantinel, vylučovat se však nebude a hra pokračuje standartní situací Otrokovic
22:07 Souboj u mantinelu končí faulem domácích, následuje standartní situace Otrokovic
21:41 Mikolášek teď dostal pěknou zpětnou přihrávku od Rappa, ale gólmana hostů překonat nedokázal
20:29 Vykopal z levého křídla nebezpečně vypálil na Doláka, ten ovšem helmou míček vyrazil mimo
20:01 Úvodní buly druhé třetiny vyhrály Otrokovice
20:00 Střely v 1. části: 8:7
19:20 Krásná střela Mikoláška skončila pouze v rukou Buršíka
19:01 Probíhá poslední minuta první třetiny
18:40 GÓL Goldea PANTHERS OTROKOVICE! 1:1
Branku družstva Goldea PANTHERS OTROKOVICE vstřelil #71 Jakub Haša, asistoval #26 Adam Jiříček (1:1)
16:45 Nebezpečná situace na brankovišti Otrokovic, ale gólman Buršík situaci uklidnil a míček získal pod svoji kontrolu
15:30 Rapp teď dobře vystihl soupeřovu rozehrávku, ale střela skončila mimo bránu
14:02 Vykopal musel s míčkem až za vlastní bránu poté co byl dobře napadán Hulešem
13:30 Otrokovice budou rozehrávat na polovině hřiště
11:57 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 1:0
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #99 Jan Huleš, asistoval #47 Matěj Švácha (1:0)
11:57 Švácha přesnou přihrávkou našel Huleše, který krásně vymetl levý roh a posílá tak Slavii do vedení
11:10 Akce skončila pouze střelou do bloku
11:09 Dobrá příležitost pro Slavii, rozehrávají standartní situaci z velkého brankoviště
10:15 Slibný útok Otrokovic byl zastaven dobře postaveným Kuhajdou
08:48 Slavia krásně přešla do útoku, avšak zakončující Huml nedokázal střelou z první míček dostat do brány
08:17 A další nebezpečná střela Otrokovic! Javořík vystřelil z první, trefil však pouze blokujícího hráče
07:40 Haša teď zprava nebezpečně vypálil, střela ovšem skončila mimo bránu
06:15 Pěkná výmena mezi Hulešem a Šváchou, která ovšem byla zastavena obranou Otrokovic
05:16 Otrokovice rozehrávají z rohu na vlastní polovině
04:01 Blažek teď krásnou křižnou přihrávkou našel Hašeho, který ovšem trefil pouze Doláka
02:21 Teď velká chyba obrany Otrokovic, kterou ovšem hráči Slavie nedokázali využít
01:55 Otrokovice stále kombinují na vlastní obranné polovině a k ničemu nebezpečnému se nedostávají
00:49 Otrokovice přelévají hru ze strany na stranu a hledají prostor pro útok
00:01 Dobrý večer, Vítáme Vás u dnešního online přenosu 6. kola 1. ligy mužů mezi týmy FBŠ Slavia Plzeň a týmem Panthers Otrokovice
00:00 Začátek zápasu je posunutý na 18:30.