Matěj STŮJ
    (Bachmaier)

Video

TJ Sokol Královské Vinohrady - Kanonýři Kladno 5:2
branky: 2. Daniel Gärtner, 19. Vladimír Bačinský, 23. Štěpán Švejda, 44. Daniel Gärtner, 59. Tomáš Gärtner - 36. Tadeáš Chroust, 59. Matěj Stůj; rozhodčí: Radim Sýkora - Miroslav Tkáč; vyloučení: 2:1; využití: 0:0; diváků: 193; zásahy brankářů: Aleš Křepelka 41 - Martin Haleš 23; po třetinách: 2:0, 1:1, 2:1
60:00 Na dnešní velmi dramatický zápas se přišlo podívat necelých 200 diváků, kteří vytvářeli úžasnou atmosféru. Moc jim za to děkujeme a doufáme, že jich podobný počet dorazí i na další domácí zápas SKV, který se koná 26.10.
60:00 Střely ve 3. části: 9:26
59:59 Zápas nám končí. I po velmi vypjaté poslední třetině se domácím nakonec podařilo udržet vedení a odnáší si z dnešního utkání plný počet bodů. Jedná se tak o první výhru domácích za 3 body v letošní sezóně.
59:49 Chroust trefuje pouze břevno brány Vinohrad.
59:00 Probíhá poslední minuta třetí třetiny. Vypadá to, že domácí tento zápas dotáhnou do vítězného konce.
58:45 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 5:2
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #47 Tomáš Gärtner, asistoval #74 Daniel Gärtner (5:2)
58:45 Tomáš Gärtner po krásném úniku přidává již pátou branku a šance Kladna na otočení se tak zmenšují.
58:29 Do konce třetí části zbývá minuta a 30 vteřin, uvidíme jestli se domácím podaří udržet náskok.
58:10 Kladno pokračuje hrou v šesti.
58:07 GÓL Kanonýři Kladno! 4:2
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #11 Matěj Stůj, asistoval #10 Matyáš Bachmaier (4:2)
58:07 Tentokrát se cross Bachameirovi vydařil a Stůj už měl před sebou jen prázdnou branku, kterou bezpochyb trefuje a snižuje stav na rozdíl dvou branek.
57:00 Probíhají poslední tři minuty třetí třetiny.
56:23 Bachmaier se snažil crossovou přihrávkou najít Bohuslávka na mantinelu. Jeho nahrávku však domácí ztečovali do rohu.
54:31 Timeout Kanonýři Kladno
54:31 Kladno zkouší hru bez brankáře.
53:57 Bajko po crossové nahrávce Gärtnera trefuje pouze boční síť.
52:56 Karásek vystihl rozehrávku Kladna a došel si pro faul. Rozehrávat tak budou domácí.
52:20 Křepelka vychytal dlouhý pokus Bohuslávka.
51:48 Horák s Mervartem ve velké šanci ani na tři pokusy nedokázali překonat Haleše.
51:04 Další hráč po souboji zůstává ležet na hřišti, tentokrá se jedná o obránce Kladna. I ten naštěstí odchází bez pomoci a pokračovat se bude ve standardím počtu.
49:43 Stůj se opřel do střely tak moc, že skončil na zemi.
49:27 Zbývá vteřina z trestu obou hráčů a pokračovat se tedy bude opět v plném počtu na obou stranách.
48:37 Na hřišti se přiostřuje, tentokrát to odnesl domácí hráč Pužman, který po souboji s obráncem hostů zůstal na chvíli ležet na zemi. Naštěstí však odešel po svých a hra tak může pokračovat.
47:28 Vyloučen hráč #76 Lukáš Mervart družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za sekání
47:28 Vyloučen hráč #99 Ľuboš Šefčík družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za nedovolené vrážení
47:28 Po přezkoumání videa rozhodčí rozhodli o vyloučení dvou hráčů, každého z jednoho týmu. Hra tedy pokračuje ve formě 4 na 4.
47:28 Nejprve rozhodčí signalizovali faul Ševčíka, který následně vyvolal rozpor mezi hráči na hřišti. Rozhodčí si následně vyžádali přezkoumání celé situace na videu.
46:50 Třetí formace Vinohrad předvádí skvělé útočné výpady.
46:29 Nejprve Bohuslávek ze středu hřiště vyzkoušel pozornost Křepelky, který jeho střelu vyrazil mimo hřiště. Následně v podobné situaci střílel Bachmaier, který však branku přestřelil.
44:48 Horák v obrovské šanci zastaven obráncem Kladna, ktterý ho zastavil, dovolím si říct, na hraně pravidel.
43:45 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 4:1
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #74 Daniel Gärtner, asistoval #64 Zbyněk Stuchlík (4:1)
43:45 Další nádherná kombinace bratrů Gärtnerů, kterou vyšperkoval Daniel otočkou, ze které vyslal nechytatelnou střelu.
41:50 Třetí třetina začala v tempu v jakém končila třetina druhá. Oba týmy nepolevují a snaží se urvat vítězství na svou stranu.
40:01 Oba týmy v pokračují v plném počtu.
40:00 Střely ve 2. části: 8:11
39:38 Zbývá necelých 20 vteřin přesilovky hostů.
39:27 Vinohrady rozehrávají ze středu obranného pásma.
39:00 Probíhá poslední minuta druhé třetiny.
38:52 Bachmaier vyslal tvrdou střelu, tu však dokázali domácí hráči ztečovat mimo plochu.
38:01 Vyloučen hráč #37 Štěpán Švejda družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za držení
38:01 Prvním provinilcem dnešního utkání je domácí Švejda, který si přidržel obránce hostů a do konce třetiny si tak posedí na trestné lavici. To ovšem jen pokud Kladno nepotrestá jeho vyloučení gólem.
37:56 Máme tu první vyloučení dnešního utkání.
37:34 Další souboj v rohu hostů, další standardka pro Vinohrady.
37:00 Šefčík střílel ze středu hřiště. Křepelka však vychytal jeho pokus.
36:54 V soubojích se začínají objevovat i menší prupovídky. Myslím si, že se soupeři asi navzájem nechválí.
35:44 GÓL Kanonýři Kladno! 3:1
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #16 Tadeáš Chroust, asistoval #23 Ondřej Papoušek (3:1)
35:44 Pražák ve snaze vymanit se z obranného pásma ztratil balónek v souboji s Papouškem, který následně velmi pohotově přihrál Chroustovi. Ten už to ve velkém brankovišti neměl příliš složité. Kladno se tak dostává na "score-board".
35:03 Hra se lehce uklidnila, hráči se tolik neženou do útoku a spíše si balónku váží.
33:37 Horák se teď pokoušel prorvat se na střed velkého brankoviště hostů, ale obránci Kladna mu v tom zabránili.
32:45 Domácí obránce řeší nebezpečnou situaci v obranném pásmu vyhozením balónku mimo hrací plochu.
30:49 Na obou stranách je teď hodně šancí, ale oba brankáři dnes předvádí obdivuhodné výkony.
29:59 Chroust teď po odpískání vystřelil na branku Vinohrad, což se pochopitelně domácím nelíbilo, ale rozhodčí situaci jako nesportovní chování neposoudili.
28:12 Vypadá to, že rozhodčím se zatím nechce do hry moc zasahovat. Objevují se zákroky na hraně pravidel, ale zatím se nevylučuje.
27:14 Bína v samostatném úniku netrefuje Halešovu branku.
26:26 Bratři Gärtnerové teď opět sehráli krásnou kombinaci, která však tentokrát neskončila gólem.
25:38 Je viditelné, že oba týmy nasadily větší tempo a na hřišti se začínají objevovat tvrdší souboje a dohrávky.
25:13 Bína opět ve velké šanci, kdy se dostal do úniku 1na1, střela kterou vyslal však nemířila přímo do branky soupeře.
24:25 Chaos teď zavládl v obranném pásmu domácích. Naštěstí pro ně však Kladno nedokázalo ze standardky skórovat.
22:58 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 3:0
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #37 Štěpán Švejda, asistoval #9 Vladimír Bačinský (3:0)
22:58 Domácí opět skórují, tentokrát po nahrávce Bačinského na střed skóruje Švejda.
22:43 Pužman si dobře pokryl balónek a tím si vynutil menší faul Kladna. Rozehrávat budou domácí.
21:27 Procházka vyslal dobrou střelu z poloviny hřiště. Haleš jí však perfektně viděl a tak ji i bez komplikací chytil.
20:01 Týmy si prohodily strany a začíná nám druhá část dnešního utkání.
20:00 V první třetině se zatím prosadili jen domácí, ale i hosté měli pár větších šancí na vstřelení gólu. Proto si myslím, že nehledě na skóre je zatím zápas poměrně vyrovnaný. Uvidíme co nám nabídne druhá část zápasu.
20:00 Střely v 1. části: 10:6
19:59 Třetina nám končí za stavu 2:0 pro domácí.
19:51 Míček teď poskakoval v obranném pásmu Kladna, nakonec z této situace těží domácí, kteří budou rozehrávat další standardku.
19:00 Probíhá poslední minuta první třetiny.
18:41 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 2:0
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #9 Vladimír Bačinský, asistoval #25 Ondřej Pužman (2:0)
18:41 Nádherně zahraná standardka v podání domácích. Pužman jen sťukl míček Bačinskému, který vyslal nechytatelnou bombu.
17:32 Bína se ocitl v situace, kde mu stačilo překonat pouze Haleše. To se mu však nepodařilo a na druhou stranu míří s míčkem Bachamier.
17:14 Další velká šance pro domácí, opět na hraně velkého brankovište.
15:33 Milan Bína se dostal do velké šance poté, co si skvěle udělal prostor na hraně velkého brankoviště a hledal skulinku v brance hostů. Tu však nenašel a hra tak pokračuje dál za stavu 1:0 pro Vinohrady.
13:22 Švejda teď vrací ránu Netrefovi, kterého přistrčil v souboji. Tentokrát u Kladenské střídačky. Rozhodčí tento zákrok posoudili jako menší faul a rozherávat tak budou hosté.
12:43 Bachmaier na třikrát zkoušel překonat obranné bloky Vinohrad, ale domácí hráči jsou velmi obětaví a ani jeden z jeho pokusů nepustili na svého brankáře.
10:43 Netrefa nekompromisně vytlačuje Švejdu přes mantinel u domácí střídačky. Rozhodčí tento zákrok ale netrestají.
09:54 Bachmaier se prokličkoval přes tři hráče Vinohrad, k zakončení se však nedostal.
08:17 Daniel Gärtner teď přečetl rozhehrávku Kladna, ale nedokázal  udržet míček v následném souboji na mantinelu.
06:40 Krbec se snažil obstřelit domáchí obránce Dolečka, tomu se však podařilo míček ztečovat mimo hřiště.
05:42 Rozhodčí zatím nemusí do hry moc zasahovat. Od prvního gólu ještě nedošlo k přerušení.
04:52 Hájek při snaze rychle přenést hru poslal svého spoluhráče Pražáka do nelehké situace. Ten však přihrávku dokázal zpracovat a hru tak uklidnit.
04:05 Procházka zkouší zataženou střelou od mantinelu překvapit hostujicího brankáře. Střela mu však sjela z čepele a na balónku pokračují hosté.
01:41 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 1:0
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #74 Daniel Gärtner, asistoval #47 Tomáš Gärtner (1:0)
01:41 Bratři Gärtnerové prokazují, že jsou skvěle sehraní. Po krásné sehře se postarali o úvodní branku utkání.
00:57 První střídání Vinohrad, první střela na Halešovu branku.
00:00 Úvodní buly dnešního utkání vyhrává domácí celek, který tak první třetinu začíná s míčkem.
00:00 Obě zahajovací formace jsou již připraveny na úvodní buly zápasu. Čekáme na zahajovací hvizd rozhodčích.
00:00 Vítáme Vás u 4. kola Livesport Superligy, ve kterém se dnes proti sobě utká domácí tým TJ Sokol Královské Vinohrady s hostujícím celkem Kanonýři Kladno. Oba celky už se na hřišti připravují na zápas, který začne za necelou půl hodinku.